Yapıpedia olarak amacımız; ülkemizde sınırlı olarak bulunan  yapı ve inşaat sektörü çalışanlarına, öğrencilere ve merak eden herkese sektörü daha yakından tanıtabilmek, bilgiye ihtiyaç duymaları halinde bilgiye ulaşmalarının kolaylaştırmak ve yapı üreticilerine bu konuda rehber etmek, bu konudaki girişim seviyesini artırmaktır. Ülkemizde inşaat sektörünün ekonomimizde lokomotif olmasıyla bu alanda bilgi ve bilinç ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Bu anlamda yeni girişimlerin de sağlanması ve yeni girişimlere fikir olması açısından da Yapıpedia'nın çok değerli bir rolü olacağına inanıyoruz.

"Her birey bilgiye özgürce ve ücretsiz olarak ulaşma hakkında sahiptir." inancıyla misyonumuz alternatif rehber ve kataloglardan farklı olarak her bilgiye ücretsiz ulaşım sağlanması için ücretsiz olarak ürünlerin Yapıpedia'a eklenebilir olmasıdır. Bu sayede köklü firmalar, KOBİ'ler, kendi işini kuranlar, ev hanımları ve öğrenciler ücretsiz olarak yapı sektöründeki ürün ve hizmetlerini Yapıpedia'a ekleyerek kendi işlerini büyütmelerine, bilinirliklerini ve satışlarını arttırmalarına katkı sağlayacaklardır. Ürün ve hizmet arayanlar içinse Yapıpedia'nın geniş listesi içerisinde aradıkları herşeye kolay ve tek platformdan ulaşmanın kolaylığını yaşayacaklardır. Tüm bunlar ışığında Yapıpedia, yapı sektörünün yeni, ilk ve tek bilgi kaynağı olacaktır. 

Yapıpedia'a ürün eklemek oldukça basittir. Yalnızca "ürün ekleme" formunu doldurarak ürün ve hizmetlerinizin editörlerimiz tarafından yayına alınması için değerlendirme birimine gönderebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizi eklerken reklam içermediğinden ve esas amacın bilgi, tanıtım ve teknik detay vermek olduğunu unutmayınız. Genellikle editörlerimiz düzeltilmesi gerekli alanlar için size geri dönüş sağlamaktadırlar. Bu revizelerden sonra ürün ve hizmetleriniz ücretsiz olarak yayına alınmaktadır. Bu kontrol en doğru ve temiz bilginin arayanlara sağlanması için yapılmaktadır.

Sitedeki tüm içerikler halka açıktır ve kaynak gösterilmek koşulu kullanılabilir. Kaynak göstermek için kullanacağınız linki şu şekilde kullanmanızı rica ederiz. Örneğin: "Kaynak: Yapipedia.com: https://www.yapipedia.com/son-eklenenler/yeni-nautilus-evo-boşluklu-döşeme-nedir"

Sitede bulunan ürünlerinizle ilgili düzeltme veya siteden kaldırma istekleriniz için iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Reklam, sponsorluk vb. talepleriniz için bu linkten bizimle geçmenizi rica ederiz.

SEO Danışmanlığı