Yapipedia.com'da reklam vermek

Yapipedia.com'a reklam vererek yapı sektörünün bilgi kaynağında ürünlerinizi ve hizmetlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Yapipedia.com, yapı sektörüne ait binlerce ürün ve hizmet içeriği ile birlikte sektörün alternatifsiz ilk ve tek ücretsiz ürünler kataloğudur. Sağladığı bu avantaj ile birlikte aylık olarak 20.000'in üzerinde trafik çekmektedir. Bu anlamda ürünlerinizi yapı sektöründeki hedef kişilere göstererek satışlarınızın ve bilinirliğinizin artmasında büyük bir kazanım sağlayabilirsiniz.

Üç çeşit reklam çalışma sistemimiz bulunuyor:

  1. "Öne Çıkanlar" alanı: bu alan siteye ziyaret gerçekleştiren kullanıcıların ilk olarak gördüğü alanda bulunmaktadır. Bu nedenle çok değerli ve özellikle bilinirliğe katkı sağlayacak bir bölümdür. Marka bilinirliklerini arttırmak isteyen ve ürünlerini yapı sektöründe duyurmak isteyen firmalara tavsiye edilir. 
  2. "Arama butonu" arka plan görseli alanı: haftalık ve aylık sizin belirleyeceğiniz görsel üzerinde direkt olarak arama yapılmasını sağlıyor. Bu anlamda markanız için çok değerli bir alan olmasıyla haftanın ürünü veya ayın ürünü olarak lanse ediliyor.  
  3. Ürün ve hizmet sayfalarının sonunda web sitenize link verilmesi: bu en çok tercih edilen ve maliyeti en uygun reklam çalışmasıdır. Örneğin; "Dilatasyon bandı nedir?" sayfası içerisinde dilatasyon bandı firmaları web sitelerine süreli olarak link verilmesini sağlayabilir. Bu sayede tamamen hedef kitleye yönelik bir reklam çalışmasıyla birlikte satışlarına katkı sağlayabilir. 

Sponsorlar bölümü:

Sponsorlar bölümü Yapipedia.com'un varlığı sürdürebilmesi için destek veren firma ve markaların sürekli olarak logolarının ve logo üzerinde web sitesi linkinin bulunduğu alandır. Bu alanda 3-6-12 aylık dönemlerle sponsorluk kabul ediliyor. Bu alanda sürekli olarak bulunan markalar bilinirliğini pekiştirirken, Yapipedia.com'a sponsor olmalarıyla gurur duyuyor ve Yapipedia.com'un kullanıcıları da onlara minnettar oluyor.


Yapipedia.com'da reklam vermek ve/veya sponsor olmakla ilgileniyor musunuz?

Lütfen bu formu doldurarak hangi reklam modeli ile ilgilendiğinizi seçiniz. Firma ve ürün değerlendirmesinden sonra sizinle iletişime geçerek reklam teklifimizi sunacağız.