İzoklinker Isı Yalıtım Paket İçeriği

 • 9 m2 Kanallı Isı Yalıtım Levhası (EPS/XPS)
  Ebat: 600X1250 mm
  Kalınlık: 30-40-50-60-70-80-90-100 mm
 • 60 Adet Plastik Dübel
 • 2 Torba (50kg) Işıklar Flex Yapıştırıcı
 • 9 m2 Işıklar Klinker Kaplama Tuğlası
  Ebat: 215X65 mm
  Kalınlık : 15 mm
  Renk : Kırmızı, Kahve, Sarı, Beyaz, Degrade
 • 2 Torba (40 kg) Işıklar Derz Dolgu
  Renk: Kremlin Kırmızı, Beyaz, Füme, Gri, Siyah, Kahve, Bej

Yüzeyine Işıklar kaplama tuğla ölçülerine uygun kanallar açılarak montaja uygun hale getirilen EPS (beyaz/karbonlu) ve XPS yalıtım levhaları üzerine Işıklar Kaplama Tuğla’ları ile oluşturulan, mevcut ve yeni binalarda test edilmiş sağlıklı, güvenli ve çok hafif dış cephe sistemidir. Kanallı EPS/XPS, Işıklar Klinker Kaplama Tuğla’ları, Işıklar Flex Yapıştırıcı, Işıklar derz dolgu ve duvar cinslerine göre seçilmiş plastik dübel ile paketler halinde hazır hale getirilmiş ısı yalıtım sistemleridir.


Işıklar Isı Yalıtım Sistemlerinin Avantajları

Enerji tasarrufu sağlar

Işıklar Isı Yalıtım Sistemleri; yazın dışardaki sıcak havayı içeriye, içerdeki soğuk havayı dışarı çıkarmaz, kışın da dışardaki soğuk havanın içeri ve içerdeki sıcak havanın dışarı çıkmasını engelleyerek ısıtma ve soğutma için harcanan enerji miktarını azaltır. Binalarda %50-60 oranında enerji tasarrufu sağlar. Isı yalıtımına yapılan harcamanın 2-3 yıl içinde geri dönüşümü gerçekleşir.

Estetik görünüm sağlar

Işıklar ısı yalıtım plağının üzerine uygulanan Işıklar klinker kaplama tuğlaları alternatif renk ve doku yüzeyleri ile bina cephelerine estetik görünüm sağlar. Farklı renk ve doku seçenekleri ile Işıklar kaplama tuğlaları binaların yüzeyinde estetik cepheler oluşturduğu gibi mimari beklentilere cevap verir.

Uzun ömürlüdür

Sistemin son kat malzemesi olarak kullanılan Işıklar klinker kaplama tuğlaları doğal hammaddelerden üretilmektedir. Dona, yağmura, vb. her türlü hava koşullarına dayanıklıdır. Bina ömrü boyunca kullanmaya devam edilir.


Yorumlar
* Bu e-posta internet sitesinde yayınlanmayacaktır.