Dairesel Kolonlar için Tek Kullanımlık Kalıp Nedir?

Rapidobat, yüksek kaliteli, amaca uygun, spiral şekilli sert kağıt tüpdür. Kullanmak için hızlı ve ekonomiktirler ve adil beton kolonları üretmek için optimum bir çözüm sunarlar.


Boru, iç yüzeyi, beton yüzeyinde ve görünümünde en üst seviyeyi sağlayan düzgün yüzlü bir plastik ayırma tabakası ile astarlanmıştır. Rapidobat, ahşap kalıplarla komplike olan ve çelik kalıpların GRP'si ile pahalı olan yuvarlak kolonlar oluşturma sorunlarına hızlı ve ekonomik bir çözümdür. Rapidobat benzersiz ve patentli bir yırtma şeridi içerir, bu da sıyırma işleminin beton yüzeyinde herhangi bir hasar riski olmadan saniyeler içinde elde edildiği anlamına gelir. Daha önemlisi, kolon incelendikten sonra, sıyrılan Rapidobat tüpü, potansiyel yeni hasarlı alandan çekici yeni bir döküm kolonuna fiziksel koruma sağlar.

Rapidobat

Varyasyonlar

Kaplamalı - İçten yüksek bir beton kaplama sağlayan bir PVC astar. Liner kıvrımının birleştiği noktada oluşan beton kolonda bir saç çizgisi dikişi olacaktır.

Çizgisiz - Kazık kapaklar, kiremitli kolonlar vb. Gibi yüzey son işlemlerinin kritik olmadığı uygulamalar için Rapidobat, astarlı bir astar olmadan tedarik edilebilir. Bir sütun bu şekilde dökülürse, spiral olarak sarılmış tüpün negatif etkisi beton yüze aktarılacaktır.

Kare - Geleneksel dairesel eski ve polistiren uçların kullanılması. Rapidobat kare veya dikdörtgen kolonlar üretmek için sağlanabilir. Bu formans, yüksek kaliteli beton kolonlar için hazır oluklu köşeler ve kaplamalı levhalar ile tedarik edilir.

Özel ve aksesuarları

Sekizgenler, Ovaller ve diğer özel ürünler mümkündür.
Özellik girintileri mevcut ve ayrıca mantar kafaları.

rapidobat 2


Beton Döküm Kılavuzu:

Saatlik Tüp Çapı Ölçerler
Saatte 100 - 300mm Çap 6 mtr
Saatte 300 - 450mm Çapı 5 mtr
450 - 600mm Çapı 3,5 mtr / saat
Saatte 600 - 1000mm Çap 2.5 mtr
4mtr'e kadar yüksek ve / veya 450mm çapa kadar, normal dökme yöntemleri (atlama veya kova) kullanılabilir. Yüksek ve / veya 450mm çapında 4mtrs üzerinde, pompa ve hortum ile beton yerleştirin.

Kaynak: http://www.h-bau.de/en/products/formwork/rapidobat/

Yorumlar
* Bu e-posta internet sitesinde yayınlanmayacaktır.