Drenaj levhası, yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) bazlı bir yalıtım koruması ve drenaj malzemesidir.

Toprak ve bina elemanı arasında bir hava boşluğu oluşturur, binanın nefes almasını sağlar, kabarık yapısı, yüksek mekanik özellikleri ve dolum sırasında ve dolum sırasında yüklere ve ezilmelere karşı dayanıklılığı sayesinde suyun güvenli bir şekilde akmasını sağlar. Ekonomiktir, uygulaması kolaydır.

Tüm bina projelerinde su sorunları için güvenilir bir çözümdür. Drenaj levhaları, su yalıtım uygulamalarında yalıtım koruması için kullanılır. Ana duvarı nemden koruyun. Suya ve çevresel faktörlere dayanıklı yalıtım sağlar. Yeraltı ve ağır inşaatlarda yeraltı ve çatlak su için güvenilir drenaj sağlar.

Drenaj Levhası

Bir çok ekici, potun altına kaydırdığınız veya tabana taktığınız bir levha ile gelirken, diğerlerinde ayrı olarak satılan eşleşen levhalar vardır. Bu drenaj levhaları, drenaj deliklerinden akan suyun yakalanmasına yardımcı olur, böylece taşıdığı su ve toprak, mobilyalarınızda ve zeminde veya verandada veya verandada bitmez.

Bu tip yeşil çatı sistemleri “drenaj plakaları” adı verilen waffled plastik levhalar ile boşaltılır. Su, drenaj levhalarının üst taraflarındaki cepler içinde tutulur; fazla su plakaların kenarlarına dökülür ve çatıdan taşınır.

Yorumlar
* Bu e-posta internet sitesinde yayınlanmayacaktır.