Far UVC lambası Covid19'u altı saniyenin altında öldürür ve yüz maskelerine, yüzey temizliğine ve kısıtlı erişime elveda diyebilirsiniz.

Covid-19 dünyayı sarstı ve perakende mağazasında doluluk, sosyal mesafe ve KKD kullanımıyla ilgili Hükümetin yönergelerini kolaylaştırmak için operasyonları değiştirmek için yukarıda ve öteye giden perakendeciler ve eğlence endüstrisi için olduğu kadar büyük değil.

Tüm işletmelerin yalnızca personele değil, aynı zamanda müşterilere de çalışma alanlarının ve ortak alanların güvenli ve COVID güvenli olmasını sağlamak için özen gösterme görevi vardır. Rafları ve dondurucuları, kapıları ve kulpları, zeminleri ve EPOS alanlarını silmeye yönelik geleneksel sanitasyon uygulamaları çok zaman alır, çok sayıda sanitasyon ürünü ve tek kullanımlık mendil gerektirir; bunların tümü hem maliyetli hem de çevre için zararlıdır.

far uvc lambası

Artık bunların tümü bir Uzak UVC Lambası ile değiştirilebilir.

- Far UVC 222nm lamba teknolojisi, düzenli temizlik faaliyetlerinin maliyetini, süresini ve çevresel etkilerini ortadan kaldırır.

- Far UVC lambası, insan cildine ve gözlerine zarar vermeyen veya zarar vermeyen güçlü bir UVC dalga boyu kullanır ve yer işgal edildiğinde her zaman kullanılabilir.

- Teknoloji programlı bir şekilde iç mekanlara insan için güvenli temizlik ışığı göndererek her odadaki tüm ürünlerin ve yüzeylerin, kapıların ve pencerelerin tam hijyenini sağlar.

- Far-UV lambaları, çalışma ortamınızın patojen ve virüs içermemesini sağlar. UEC Energy, pandemiler yoluyla sürekli çalışmayı sağlamak için ek destek sağlamak üzere farklı sektörlerdeki kuruluşlarla birlikte çalışmaktadır.

- Far-UVC lambası, personelin ve müşterilerin maskesiz, sosyal mesafe olmadan ve yüzeylerin sürekli dezenfekte edilmesine gerek kalmadan çalışmasını sağlayan devrim niteliğinde bir temizlik çözümüdür.

Far UVC Lamba - Kutudan çıkmış teknoloji

Far-UVC 222nm Lambalar, ayak sesi, kapsama alanı ve çalışma ortamına bağlı olarak tavanlara, duvarlara veya zemine monte edilir. Bu tasarım, iç ortamınızdaki aydınlatma kurulumunu yeniden tasarlama gereksinimini ortadan kaldırarak mevcut aydınlatma devrenize ve bağlantı parçalarına kolayca monte edilmelerine olanak tanır. 

Lamba (lar) ile birlikte, lambanın çalışma ve çalışma kontrollerini yönetmek için programlanmış bir kontrolör, lambanın yalnızca doluluk seviyeleri gerektirdiğinde çalışmasını sağlayarak ışığın ömrünü uzatır. Kontrolör ayrıca temizlik faaliyetlerinin gerçekleştiğine dair gerekli kanıtı sağlar; personele ve müşterilere içgörüler sunmak ve ortamınızın COVID güvenli olduğunu doğrulamak.

Halihazırda Far-UVC kullanan kuruluşlar, ABD'de de olsa spor stadyumları, barlar ve restoranlar, spor salonları ve kafeleri içerir, ancak aynı 222nm Far-UVC teknolojisine dayanmaktadır.

Yorumlar
* Bu e-posta internet sitesinde yayınlanmayacaktır.