Çubuksuz Dairesel Tanklar Yapmak İçin Kalıp Sistemi - Yarıçapı 40 metreye kadar olan dairesel tankları kurmak için her türlü ihtiyaca, çalışma alanına ve kullanım koşullarına uyarlanabilir çözümler. Breganze'nin İtalyan makine mühendisliği merkezinde üretilen ürünler, yüksek saha güvenliği standartlarına uygun olarak mükemmel yapı sızdırmazlığı sağlar ve kaliteyi, aksesuarların çok yönlülüğünü ve uzun hizmet ömrünü birleştirir.

Biyogaz Sistemi, minimum 7 metrelik yarıçapa sahip dairesel tankların inşasına izin verir ve bağlantı çubukları kullanmak zorunda kalmadan yapıların mükemmel sızdırmazlığını sağlar. Boyutları küçültülmüş ve yüzeyi çok büyük bir eğrilik yarıçapı ile perdahlanmış çimento dökülmesine dönük tamamen metalik panellerden oluşur, panellerin iç yüzeyi veya dairesel dökmenin dış yüzünü yukarı itmeye bağlı olarak içbükey veya dışbükeydir. Panellerin yatay kenarları düzdür ve dikey sıkma aksesuarları veya korkuluk dikmeleri için deliklere sahiptir. Bitişik panele kamalar ile sabitlenmenin yanı sıra, iç paneller sabit veya ayarlanabilir destekler ile dikey dikmelere bağlanır ve dökme aşaması sırasında betonun basıncını desteklemek için uygun bir destek yapısı oluşturur. Ayrıca, dökme dökümü sırasında işçiler için yeterli ve güvenli bir çalışma platformu oluşturur.

Biyogaz Kalıp Sistemi

Faresin Kalıp, çubuksuz dairesel biyogaz tanklarının inşası için kalıp sistemlerinde uzmanlaşmıştır.

En modern ve verimli biyogaz tankı inşaat sistemlerinden biri olan şirketin sunduğu BioGas Sistemi, tam metal, küçültülmüş boyutlu panellerin kullanımına dayanmaktadır.

Çok geniş bir eğri yarıçapı ile perdahlanmış çimento döküm panel yüzeyi, dairesel dökümün dış tarafının iç tarafının takviye panelleri olup olmadıklarına göre içbükey veya dışbükeydir.

Buna göre, bu sistemle, minimum yedi metrelik yarıçapa sahip dairesel biyogaz tankları inşa etmek mümkündür; bu arada, herhangi bir bağlantı çubuğu kullanmadan yapıların mükemmel sızdırmazlığını sağlar.

Özellikle, biyogaz tankı yapımı için panellerin yatay kenarları düzdür ve dikey sıkma aksesuarlarına veya korkuluk dikmelerine uyacak şekilde deliklidir.

Bitişik panele kamalarla birleştirilen iç paneller daha sonra sabit veya ayarlanabilir desteklerle dikey sütunlara bağlanır, böylece döküm sırasında çimentonun basıncına dayanabilen bir destek yapısı oluşturulur. Döküm sırasında emeğin yerleştirildiği uygun bir çalışma yüzeyi de oluşturulur.

Biyogaz Kalıp Sistemi

Faresin Kalıp, biyogaz tanklarını hızlı, güvenli ve verimli bir şekilde oluşturmak için gereken tüm bileşenleri dikkatle geliştirdi. Dış kalıptan iç kalıba kadar ve sökme için özel paneller. Teklifin tamamlanması sabit ve ayarlanabilir destekler, dikey dikmeler ve tüm sıkma elemanlarıdır.

Yorumlar
* Bu e-posta internet sitesinde yayınlanmayacaktır.