PASCHAL standart ve özel kalıp

Verimli ve güvenli - PASCHAL standardı ve özel kalıplar Optimum Maliyet-Fayda oranı için optimize edilmiştir: Kalıp için sistem çözümleri her türlü bina projesine mükemmel bir şekilde uyarlanmalıdır. Modüler olmalı ve tekrarlı kullanım için uygun olmalıdır. Geliştirme aynı zamanda modern beton yapılarda güvenlik, çok yönlülük ve verimlilik artışı için optimum taşıma özelliklerine odaklanmaktadır.

Duvar kalıpları her türlü uygulamaya mükemmel uyum sağlar.

PASCHAL, her türlü uygulamaya mükemmel uyum sağlayan duvar kalıpları sunar: Trapez kirişlere ve ahşap veya çelik yüzeylere sahip TTR ve TTS dairesel kalıplar yuvarlak duvarlar düşünülerek tasarlanmıştır. Çok boyutlu ve büyük boyutlu elemanlarla uyumlu olan Modüler Üniversal Kalıp, küçük, uzun ve karmaşık beton şekiller için uygundur. Geniş alanlı duvarlar, büyük boyutlu kalıp LOGO.3 ve Sporcu ile gerçekleştirilirken, vinçsiz şantiye binaları, hafif LOGO alu versiyonu ile servis edilir.

Çeşitli şekillerin oluşturulduğu basit plakalar ve tahtalardan geliştirilen modern duvar tipi türü, genellikle kısa bir ömrü olan çok zaman alıcı bir çalışmadır. PASCHAL’ın modern sistem kalıplarında neredeyse tüm materyaller tekrar tekrar kullanılabilir. İnşaat sahaları daha hızlı, daha uygun maliyetli, daha verimli ve daha güvenli hale gelmiştir.

PASCHAL, her türlü duvar için çeşitli sistemlerle sofistike ve mükemmel şekilde özelleştirilmiş kalıp çözümleri sunar:

- Düz duvarlar
- Düz olmayan yüzeylerde çıkıntı, köşe ve kenarlı duvarlar
- Yuvarlak, konik, spiral, elipsoid veya oval duvar kesiti
- Yüzlü beton
- Taze beton için yüksek yük taşıma kapasitesi


Yorumlar
* Bu e-posta internet sitesinde yayınlanmayacaktır.